| isim | Endüstriyel Mikro TF kartı |
|---|---|
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma hızı | 150 MB/sn |
| Başvuru | Araba DVR Güvenlik İzleme Drone |
| Garanti | 3 yıl |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Depo | 256GB |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Darbe direnci | 1500G/0.5ms |
| Form faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |
| Dosya sistemi | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Depolama Kapasitesi | 256GB |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| isim | Endüstriyel TF kartı |
|---|---|
| Sınıf | A1 U3 |
| Garanti | 3 yıl |
| Nand flaş | 9T25 |
| Kalite | En iyi kalite |
| isim | Drone için Endüstriyel PG marka TF kartı |
|---|---|
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Kalite | En iyi kalite |
| Türü | TF kartı |
|---|---|
| Kapasite | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ağırlık | 5g |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Name | Industrial Micro SD Card for Body Camera |
|---|---|
| Nand flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| isim | Endüstriyel yüksek hızlı TF kartı |
|---|---|
| Başvuru | Kolluk Kayıt Kayıt Merkezi Güvenlik İzleme |
| Garanti | 3 yıl |
| Nand flaş | 9T25 |
| Kalite | Sağlık |
| Kapasite | 256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Boyutları | 15mm x 11mm x 1mm |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |