| Üreticisi | PG |
|---|---|
| Protokol | HS400 |
| Voltaj | 2.7V-3.6V |
| Arabirim | HS400, HS200, HS, DDR |
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Voltaj | 2.7V-3.6V |
| Renk | Siyah |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Voltaj | 2.7V-3.6V |
| Üreticisi | PG |
| Renk | Siyah |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Üreticisi | PG |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
| Protokol | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
|---|---|
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Durum | Yeni |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Ürün adı | EMMC IC Bellek Çip |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-256GB |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Anlaşma | HS400 |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |