| Ürün | EMMC Otomotiv sınıfı |
|---|---|
| Nand flaş | KIOXIA TLC |
| Renk | Siyah |
| Sertifika | AEC-Q100,ROHS |
| Protokol | HS400 |
| Ürün Adı | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Durum | Sağlık |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Komut Kuyruğa Alma | Destekleniyor |
| Ürün Adı | 64GB Yeni Orijinal eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| İşlev | Hafıza |
| Ödeme | TT |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv Sınıfı EMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Renk | Siyah |
| İsim | Endüstriyel Anahtarlar İçin Endüstriyel eMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| OEM/ ODM | Hoş geldin |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| İsim | Endüstriyel Sınıf 10 Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Kapasite | 32GB/64GB/128GB/256GB |
| Paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 160MB/S |
| İsim | Endüstriyel Sınıf EMMC |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Kalite | İyi kalıp, yüksek performans |
| Kapasite | 64 128 256GB |
| GELENEK | Destek |
| Ürün adı | Otomotiv Gömülü Çoklu Ortam Kartı |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Malzeme | plastik |
| Kapasite seçenekleri | 64GB, 128GB, 256GB |
| Menşei | Çin |
| Ürün adı | eMMC 5.1 Gömülü Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Ürün durumu | Yeni |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Uyumlu | Araç içi |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| İsim | Endüstriyel Sınıf EMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protokol | HS400 |
| Gofret | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |