| Ürün Adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| OEM | Destek |
| Kalite | Harika |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Başvuru | RK3568 Gömülü |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Renk | gelenek |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Boyutlar | 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Başvuru | Multimedya Oynatma Kutusu |
| Okuma hızı | 330 MB/s'ye kadar |
| Ürün Adı | EMMC 153BGA IC Bellek |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~70°C |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 Gömülü Çipler |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Marka | PG |
| Kalite | Yeni |
| Üretici | Evet |
| Ürün Adı | Gömülü Çoklu Ortam Kartı |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ürün Adı | Gömülü Flaş eMMC5.1 |
| Kalite | İyi Öl |
| Ödeme | TT |
| Yazma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Ürün Adı | EMMC Gömülü Kartlar |
|---|---|
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Protokol | HS400 |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Ürün Adı | EMMC 5.1 Flaş Bellek |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Kapasite | 256 GB'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Standart | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Araç iletişimi ve kontrolü |
| Paket | BGA153 Paketi |