| Nazwa produktu | 64 GB Nowy oryginalny eMMC 5.1 |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zapłata | TT |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| OEM | Wsparcie |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Zgodność | Dekoder |
| Nazwa produktu | 128 GB wbudowanej pamięci EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Typ opakowania | FBGA |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Nazwa produktu | Marka PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakiet | Pakiet BGA |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa produktu | Pamięć EMMC 153 BGA Flash Nand |
|---|---|
| Waga | około 16 g |
| zwyczaj | Wsparcie |
| Pojemność | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Aplikacja | Inteligentny głośnik |
| Nazwa produktu | EMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan produktu | Nowy |
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa produktu | Komponent elektroniczny IC 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Zgodność | Dekoder |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Zakres wydajności | Do 256 GB |
| Logo | Dostosowane logo |
| Produkt | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Zgodność | Płyta główna maszyny POS |
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Produkt | Nowa i oryginalna pamięć Flash EMMC |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Tworzywo | Plastikowy |