| Ürün Adı | EMMC Modülü Flaş Bellek |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Protokol | HS400 |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Durum | İyi |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Orjin | Çin |
| Ürün | EMMC |
|---|---|
| Güç yönetimi | Gelişmiş güç yönetimi özellikleri |
| Anlaşma | HS400 |
| Uygulama | tablet bilgisayar |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Üretici | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Uyumluluk | Tabletler |
| Protokol | HS400 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı telefon |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Güvenilirlik | Geliştirilmiş ECC ve aşınma dengeleme |
| Kapasite | 64GB-256GB |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | İyi |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Depolama Kapasitesi | 256GB 64GB 128GB |
| gelenek | Destek |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 32GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Paket | BGA 153 |
| fabrika | Evet |
| Malzeme | Plastik |
| Marka | PG |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 Gömülü IC Yongaları |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Kalite | Yeni |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Ürün Adı | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Durum | Sağlık |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Komut Kuyruğa Alma | Destekleniyor |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Uyumluluk | POS makinesi anakartları |
| Standart | eMMC 5.1 |