| Productnaam | EMMC-module Flash-geheugen |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Flitsgraad | rang A |
| Protocol | HS400 |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Voorwaarde | Goed |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Orign | China |
| Product | EMMC |
|---|---|
| Energiebeheer | Geavanceerde energiebeheerfuncties |
| Overeenkomst | HS400 |
| Toepassing | tablet-pc |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Fabrikant | PG-merk, China Chips Star |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Verenigbaarheid | Tabletten |
| Protocol | HS400 |
|---|---|
| Sollicitatie | smartphone |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Betrouwbaarheid | Verbeterde ECC en slijtage-nivellering |
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | Goed |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Opslagcapaciteit | 256 GB 64 GB 128 GB |
| aangepast | Steun |
| Productnaam | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakket | BGA 153 |
| Fabriek | Ja |
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde IC-chips |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Productnaam | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Goede gezondheid |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Commandowachtrij | Ondersteund |
| Verenigbaar | Digitale fotoramen |
|---|---|
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Verenigbaarheid | Moederborden voor POS-machines |
| Standaard | eMMC 5.1 |