| Produkt | Karta pamięci SD |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera CCTV |
| CHIPS | Hynix V7 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40 ~ 85 ℃/-45 ~ 105 ℃ |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB-256 GB |
| Pochodzenie | SZ |
| Pakiet | BGA153 |
| Nazwa produktu | Pamięć flash klasy samochodowej eMMC |
|---|---|
| Zgodność | Dziedzina elektroniki samochodowej |
| Niezawodność | Kwalifikacja AEC-Q100 |
| Temperatura robocza | -40 ° C do +105 ° C. |
| Nazwa produktu | Układy pamięci IC klasy samochodowej eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Opłatek | Koxia |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa produktu | 64 GB Nowy oryginalny eMMC 5.1 |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Nazwa produktu | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |