| Ürün | SD Hafıza Kartı |
|---|---|
| Şunun için kullanın | CCTV Kamera |
| cips | Hynix V7 |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~85°C/-45~105°C |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-256GB |
| Menşei | SZ |
| Paket | BGA153 |
| Ürün adı | Flash Bellek Otomotiv Sınıfı eMMC |
|---|---|
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |
| Güvenilirlik | AEC-Q100 onaylı |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +105°C |
| Ürün Adı | Bellek Yongaları IC Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Gofret | Kioksiye |
| Garanti | 5 yıl |
| Ürün Adı | 64GB Yeni Orijinal eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| İşlev | Hafıza |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Üretici | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |