| Naam | MIni SD-geheugenkaart voor 4K Mini-actiecamera |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A2 U3 V30 |
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 90MB/S |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C tot +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Kleur | Zwart |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Gebruikt voor | MP4/telefoon/luidspreker/mobiele telefoon/camera |
|---|---|
| Geheugenkaartnaam | SD-kaarten met hoge snelheid |
| Tf-kaartadapter | Kan met SD-kaart |
| Lees snelheid | Tot 100 MB/s |
| Verenigbaarheid | Smartphones, tablets, camera's, drones |
|---|---|
| Gebruik | speelkaarten, kraskaart enz |
| Klasse niveau | C10 |
| Gebruik voor | Camera/DVR |
| Productnaam | eMMC 5.1 Ingebouwde opslag |
|---|---|
| Gebruik voor | Slimme tv |
| Verpakking | BGA 153 |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| Productnaam | PSLC Nand Flash-chips eMMC 5.1 |
|---|---|
| Gebruik voor | AI-aangedreven slimme luidspreker |
| Verpakking | BGA 153 |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |