| Product | Sd Memory Card |
|---|---|
| Use for | CCTV Camera |
| Chips | Hynix V7 |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Read speed | 330MB/s |
| write speed | 240MB/s |
| Operating temperature | -40~85℃/-45~105℃ |
| Status | Good health |
|---|---|
| Logo | oem |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Memory | Flash |
| Product name | EMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB-256GB |
| Origin | SZ |
| Package | BGA153 |
| Productname | Flash Memory Automotive Grade eMMC |
|---|---|
| Compatibility | Automotive Electronics Field |
| Reliability | AEC-Q100 qualified |
| Operatingtemperature | -40°C to +105°C |
| Product name | Memory Chips IC Automotive Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Color | Black |
| Wafer | KIOXIA |
| Warranty | 5 years |
| Product name | 64GB New Original eMMC 5.1 |
|---|---|
| Product Status | New |
| Capacity Range | 64GB to 256GB |
| Function | Memory |
| Product name | EMMC 5.1 |
|---|---|
| Memory | Flash |
| Wafer | KIOXIA wafer |
| Manufacturer | PG Brand,China Chips Star |