| Προϊόν | Κάρτα μνήμης SD |
|---|---|
| Χρήση για | Κάμερα CCTV |
| Τσιπς | hynix V7 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~85℃/-45~105℃ |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | OEM |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Προέλευση | SZ |
| Πακέτο | BGA153 |
| Όνομα προϊόντος | Flash Memory Automotive Grade eMMC |
|---|---|
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Αξιοπιστία | Πιστοποιημένο AEC-Q100 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +105°C |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης IC Automotive Κατηγορία eMMC 5.1 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Οστια | Κιοξία |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB Νέο πρωτότυπο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |