| Pojemność | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Produkt | EMMC |
| Pamięć | Błysk |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Przypadek użycia | Dekoder OTT |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stan | Dobry |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa produktu | Oryginał Nowy emmc |
|---|---|
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Funkcja | Niski |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nand Flash | TLC |
| Nazwa produktu | Wbudowane rozwiązanie EMMC klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Logo | OEM |
| Pakiet | BGA153 |
| Zgodny | adas |