| Kapasite | 64GB-512GB |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Ürün | EMMC |
| Hafıza | Flaş |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Kullanım Örneği | OTT set üstü kutusu |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Durum | İyi |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün adı | Orijinal Yeni emmc |
|---|---|
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Özellik | Düşük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Nand flaş | TLC |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv Sınıfı EMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Logo | Oem |
| Paket | BGA153 |
| Uyumlu | adalar |