| Ικανότητα | 64GB-512GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Προϊόν | EMMC |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Νάνος | TLC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Αποκωδικοποιητής OTT |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Κατάσταση | Καλός |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | Πρωτότυπο νέο emmc |
|---|---|
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Χαρακτηριστικό | Χαμηλός |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| NAND FLASH | TLC |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κατηγορία αυτοκινήτου EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Λογότυπο | Oem |
| Πακέτο | BGA153 |
| Σύμφωνος | ADAS |