| Capaciteit | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Product | EMMC |
| Geheugen | Flash |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Gebruikscasus | OTT-settopbox |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Voorwaarde | Goed |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | Origineel Nieuw emmc |
|---|---|
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Laag |
| Garantie | 1 jaar |
| NAND FLASH | TLC |
| Productnaam | Ingebouwde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Logo | OEM |
| Pakket | BGA153 |
| Verenigbaar | ADAS |