| MTBF (میانگین زمان بین خرابی) | تا 1 میلیون ساعت |
|---|---|
| سیستم فایل | FAT32 / exfat |
| ظرفیت ذخیره سازی | 64-512 گیگابایت |
| ولتاژ | 2.7 ولت تا 3.6 ولت |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 95% غیر متراکم |
| ماندگاری | ضد ضربه، ضد آب، ضد اشعه ایکس |
|---|---|
| ظرفیت ذخیره سازی | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| حفظ داده ها | تا 10 سال |
| کلاس سرعت | کلاس 10 / UHS-I |
| اثبات آهنربا | آره |
|---|---|
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| اثبات اشعه ایکس | آره |
| سازگاری | دستگاه های SDHC/SDXC |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| سیستم فایل | FAT32 / exFAT |
|---|---|
| سرعت خواندن | تا 180 مگابایت بر ثانیه |
| قدرت استوانه | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
| برنامه | اتوماسیون صنعتی، نظارت، خودرو، تجهیزات پزشکی |
| ولتاژ | 2.7 ولت تا 3.6 ولت |
| ابعاد | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| سرعت نوشتن | تا 150 مگابایت بر ثانیه |
| نام محصول | کارت TF درجه صنعتی |
| سرعت خواندن | تا 180 مگابایت بر ثانیه |
| کلاس سرعت | کلاس 10 / UHS-I |
| سرعت خواندن | تا 180 مگابایت بر ثانیه |
|---|---|
| وزن | تقریبا 0.4 گرم |
| انطباق | ROHS، CE، FCC |
| حفظ داده ها | تا 10 سال |
| دمای عملیاتی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| سیستم فایل | FAT32 / exfat |
|---|---|
| ماندگاری | ضد ضربه، ضد آب، ضد اشعه ایکس |
| ظرفیت ذخیره سازی | 256 گیگابایت |
| سرعت خواندن | تا 180 مگابایت بر ثانیه |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| نام | کارت TF 128 گیگابایت برای دوربین دیجیتال اکشن 4K |
|---|---|
| فلاش NAND | TLC |
| کیفیت | سلامتی |
| مادی | پلاستیکی |
| سرعت را بخوانید | 160 مگابایت در ثانیه |
| ویفر | کیوکسی |
|---|---|
| نوع NAND | MLC/TLC |
| سیستم فایل | FAT32 / exFAT |
| ظرفیت | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
| حفظ داده ها | تا 10 سال |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
|---|---|
| کلاس سرعت | کلاس 10، UHS-I |
| سرعت نوشتن | تا 150 مگابایت بر ثانیه |
| MTBF | 1,000,000 ساعت |
| انطباق | ROHS، CE، FCC |