| Product | EMMC Automotive Grade |
|---|---|
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Color | Black |
| Certificate | AEC-Q100,ROHS |
| Protocol | HS400 |
| Product Name | EMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Good Health |
| Write Speed | 240MB/S |
| Logo Customized Service | Available |
| Command Queueing | Supported |
| Product Name | 64GB New Original EMMC 5.1 |
|---|---|
| Product Status | New |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Function | Memory |
| Payment | TT |
| Product Name | Embedded Automotive Grade EMMC |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Name | Induatrial EMMC For Industrial Switches |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Write Speed | 240MB/s |
| OEM/ ODM | Welcome |
| Read Speed | 330MB/s |
| Name | Industrial Class 10 Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Capacity | 32GB/64GB/128GB/256GB |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 160MB/s |
| Name | Industrial Grade EMMC |
|---|---|
| Warranty | 3 Year |
| Quality | Good Die, High Performance |
| Capacity | 64 128 256GB |
| Custom | Support |
| Product Name | Automotive Embedded Multi Media Card |
|---|---|
| Logo Customized Service | Available |
| Material | Plastic |
| Capacity Options | 64GB, 128GB, 256GB |
| Origin | China |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded Automotive EMMC |
|---|---|
| Products Status | New |
| Flash Grade | Grade A |
| Compatible | In-vehicle |
| Power Consumption | Low Power Consumption |
| Name | Industrial Grade EMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protocol | HS400 |
| Wafer | Industrial Grade KIOXIA Wafer |
| Read Speed | Up To 330MB/s |