| Nazwa produktu | Niestandardowe karty pamięci o dużej szybkości |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Tworzywo | plastikowy |
| Produkt | Karta pamięci |
|---|---|
| Pojemność | 16 ~ 256 GB |
| Klasa szybkości | C10 U3 |
| Tworzywo | Plastikowy |
| pakiet | opakowanie zbiorcze |
| Nazwa produktu | karty pamięci przemysłowej |
|---|---|
| Pochodzenie | GUA, Chiny |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Czytaj prędkość | Do 140 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Nazwa produktu | Karta pamięci do kamery samochodowej |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Tworzywo | plastikowy |
| nazwisko | Karta pamięci flash klasy przemysłowej |
|---|---|
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Jakość | Nowy |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 8 GB do 1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| Materiał | Plastikowe |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |