| Όνομα προϊόντος | Προσαρμοσμένες κάρτες μνήμης υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| Κατασκευαστής | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Ταχύτητα εγγραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Προϊόν | Κάρτα Μνήμης |
|---|---|
| Ικανότητα | 16~256 GB |
| Τάξη ταχύτητας | C10 U3 |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| πακέτο | μαζική συσκευασία |
| Όνομα προϊόντος | βιομηχανική κάρτα μνήμης |
|---|---|
| Προέλευση | GUA, Κίνα |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 140 MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντος | Κάρτα μνήμης για Dashcam |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ονομασία | Κάρτα μνήμης Flash βιομηχανικής χρήσης |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Ποιότητα | Καινούργιο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 8GB έως 1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |