| Ürün Adı | Özel Yüksek Hızlı Hafıza Kartları |
|---|---|
| Kapasite | 64 128 256GB |
| Üretici | Çin Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Yazma hızı | 140MB/sn'ye kadar |
| Malzeme | Plastik |
| Ürün | Hafıza Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 16~256GB |
| Hız Sınıfı | C10 U3 |
| Malzeme | Plastik |
| paket | toplu paket |
| Ürün adı | Endüstriyel hafıza kartı |
|---|---|
| Menşei | GUA, Çin |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| Okuma hızı | 140 MB/s'ye kadar |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Ürün adı | Dashcam için Hafıza Kartı |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | plastik |
| Adı | Industrail Sınıf Flaş Bellek Kartı |
|---|---|
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Kalite | Yeni |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma Hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Kapasite | 8GB - 1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kalite | %100 Orijinal |
| Malzeme | Plastik |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |