| Productnaam | Aangepaste hogesnelheidsgeheugenkaarten |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Materiaal | plastic |
| Product | Geheugenkaart |
|---|---|
| Capaciteit | 16 ~ 256 GB |
| Snelheidsklasse | C10 U3 |
| Materiaal | Plastic |
| pakket | bulkpakket |
| Productnaam | industriële geheugenkaart |
|---|---|
| Oorsprong | GUA, China |
| Vervaardiging | China Chips-ster |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Lees snelheid | Tot 140 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Productnaam | Geheugenkaart voor dashcam |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | plastic |
| Naam | Industriële Flashgeheugenkaart |
|---|---|
| Video snelheidsklasse | V30 |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 8 GB tot 1 TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Materiaal | Plastic |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |