| Kolor | Czarny, niebieski, czerwony, itp. |
|---|---|
| Klasa szybkości | C10, U3, V30, A2 |
| Stan produktu | Nowy |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Pojemność | 128 GB / 256 GB / 512 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Rodzaj | Karta TF |
| poziom klasy | C10 |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Poziom UHS | U3 |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| nazwisko | Karta TF klasy 10 |
|---|---|
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Logo | niestandardowe |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Nazwa | Minikarta TF |
|---|---|
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| interfejs | SD 6.1 |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Kolor | czarny/niestandardowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Klasa szybkości | Klasa 10, U3 |
| StorageCapacity | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Użycie | telefon, aparat fotograficzny itp |
|---|---|
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Klasa szybkości | C10, U3, V30, A2 |
| opakowanie | Pakiet detaliczny |
| Status produktu | Nowy |