| Προϊόν | μίνι κάρτα SD |
|---|---|
| Χρήση για | Smartphone & Camera Story Players |
| Τσιπς | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Τεχνολογία φλας | 3D NAND |
|---|---|
| Εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices, Embedded Systems |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Τύπος τοποθέτησης | Πρότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Επιλογή Flash | MLC |
|---|---|
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Χρήση | Αποθήκευση για τηλέφωνα, tablets και ούτω καθεξής |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
|---|---|
| Χρήση | Αποθήκευση για τηλέφωνα, tablets και ούτω καθεξής |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Ενσωματωμένα τσιπ IC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ποιότητα | Νέος |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Λογότυπο | Oem |
| Όνομα προϊόντος | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλέφωνα/Ενσωματωμένες μητρικές πλακέτες/Ταμπλέτες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |