| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | Automotive Embedded Multi Media Card |
|---|---|
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Επιλογές χωρητικότητας | 64GB, 128GB, 256GB |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ικανότητα | 64GB-512GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Ενσωματωμένα τσιπ IC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ποιότητα | Νέος |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Λογότυπο | Oem |
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Ονομα | Βιομηχανική μνήμη Flash IC EMMC |
|---|---|
| Oem | ευπρόσδεκτη |
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Ικανότητα | 64 128 256G |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Κατάσταση | Νέα / Καλή Υγεία |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~105°C |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |