| Όνομα προϊόντος | IC Electronic Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | Κουτί για το set-top |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Εύρος χωρητικότητας | Μέχρι 256GB |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη λύση αποθήκευσης EMMC |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Ελεγκτής | SMI |
| Οστια | Κιοξία |
| Εφαρμογή | Προηγμένο σύστημα υποβοήθησης οδήγησης |
| Όνομα προϊόντος | IC eMMC Automotive Grade |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εφαρμογή | ΗΒΗ, ΑΔΑΣ |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης ολοκληρωμένου κυκλώματος EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Automotive Grade e-MMC |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Οστια | Κιοξία |
| Μάρκα | PG |
| Ποιότητα | Καλός |
| Συμμόρφωση | IATF 16949 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Οστια | Κιοξία |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο Automotive eMMC |
|---|---|
| Σύμφωνος | Οθόνη Around View (AVM) |
| Προέλευση | Κίνα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ποιότητα | Καλός |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Πακέτο | BGA 153 |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |