| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κατηγορία αυτοκινήτου EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Λογότυπο | Oem |
| Πακέτο | BGA153 |
| Σύμφωνος | ADAS |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC EMMC 153BGA |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~70℃ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Προϊόν | EMMC |
|---|---|
| Διαχείριση ενέργειας | Προηγμένες δυνατότητες διαχείρισης ενέργειας |
| Συμφωνία | HS400 |
| Εφαρμογή | tablet pc |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C έως +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Νάνος | TLC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Αποκωδικοποιητής OTT |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Κατάσταση | Καλός |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |