| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | όλα μαύρα ή προσαρμοσμένα |
| πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλή, αρχική κάρτα. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ονομασία | κάρτα μνήμης κάμερας 4K |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Αρχική κάρτα μνήμης |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Φλας μνήμη |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστές λέξεις | μνήμη SD TF κάρτα 100% πραγματική χωρητικότητα |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ονομα | Πίνακες μνήμης βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Ικανότητα | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Χρώμα | Βούλε, μαύρο ή προσαρμόσιμο |
| πακέτο | Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 90MB/S |
| Ονομασία | Πίνακας μνήμης βιομηχανικής ποιότητας PG |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Ονομασία | Προσαρμοσμένη κάρτα μνήμης |
|---|---|
| ΟΣΤΙΑ | SK HYNIX |
| OEM LOGO | Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Όνομα προϊόντος | Κάρτα βιομηχανικής μνήμης ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Τάξη | C10 |
| Κύριος | Σοφός |
| Οστια | KIOXIA 9T25 |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Ονομασία | Μνήμη U3 |
|---|---|
| OEM / ODM | Υποστήριξη |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Ετικέτα | PG |
| Ονομα | Πίνακες μνήμης βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Οστια | Κιοξία |
| Εφαρμογή | αυτοκινητικό σύστημα καταγραφής δεδομένων |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ονομα | Πίνακας μνήμης βιομηχανικής ποιότητας PG |
|---|---|
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 140MB/s |
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |