| όνομα | Βιομηχανική Υψηλή Σταθερή Κάρτα Μνήμης |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Δυναμικότητα | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο ή προεπιλεγμένο όλα μαύρα |
| πακέτο | OEM/ODM ευπρόσδεκτη ή προεπιλεγμένη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ονομασία | Κάρτα μνήμης Flash βιομηχανικής χρήσης |
|---|---|
| Ποιότητα | Καινούργιο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| χωρητικότητα | 64GB |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρήση | AI Dash Cam |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Ποιότητα | Εξοχος |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | dash cam, κάμερα ασφαλείας σπιτιού |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης MINi SD για 4K Mini Action Camera |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A2 U3 V30 |
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
|---|---|
| Φόρμα | FAT32 / exFAT |
| Κατηγορία ταχύτητας | C10, U3, V30, A2 |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, κόκκινο, κλπ. |
| Συσκευή | Λιανική συσκευασία |