| Product | Betrouwbare TF-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | dashcam, beveiligingscamera voor thuis |
| Kleur | Aangepast |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Capaciteit | 128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 180 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 135 MB/s |
| Pakket | Aangepaste verpakking |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | 0°C tot 70°C |
| Formaat | FAT32 / exfat |
| Verenigbaarheid | Smartphones, tablets, camera's, drones |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
|---|---|
| Snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| type | SD-kaart |
| Oorsprong | China |
| Pakket | OEM/ODM welkom, of standaard |
|---|---|
| Gebruik | speelkaarten, kraskaart enz |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30 |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
| Klasse niveau | C10 |
|---|---|
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Applicatie | Smartphone |
| Geheugenkaartnaam | SD-kaarten met hoge snelheid |
| Kleur | aangepast of standaard allemaal zwart |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Kleur | zwart centrum, blauw centrum, grijs centrum |
| Schrijfsnelheid | Tot 150 MB/s |
| Wafeltje | SK Hynix/kioxia |
| Capaciteit | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Materiaal | Plastic |
| Formaat | FAT32 / exfat |
|---|---|
| Productstatus | Nieuw |
| Gebruik | telefoon, camera, enz. |
| verpakking | Retailpakket |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
|---|---|
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Productstatus | Nieuw |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| pakket | Standaard of winkelblister |