| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I / UHS-II (afhankelijk van model) |
|---|---|
| Functie | Grote opslagcapaciteit, 4K video-ondersteuning |
| Opslagcapaciteit | varieert (bijvoorbeeld 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB) |
| verpakking | bulkpakket/pp-doos/blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Productnaam | Industriële TF-kaart voor ingebouwde bewakings-CCTV-inspectierobot |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Certificeringen | CE, ROHS |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Naam | Aangepaste geheugenkaart |
|---|---|
| WAFELTJE | SK HYNIX |
| OEM-logo | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Gewicht | 0.4g |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| controller | SA |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Default of Retail Blister |
|---|---|
| Format | FAT32 / exFAT |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
| Verpakking | Kleinhandelspakket |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Snelheidsklasse | Klasse 10, UHS-I |
| Schrijfsnelheid | tot 150MB/S |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Kwaliteit | 100% origineel |
|---|---|
| Aangepast | Acceptabel |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Ondersteuning |
| productstatus | Op voorraad |
| Kwaliteit | 100% origineel |
|---|---|
| Op maat | Acceptabel |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Ondersteuning |
| productstatus | In voorraad |