| Productnaam | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | settopbox |
| Pakkettype | 153BGA |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Wafelkwaliteit | Goede sterven |
| Werktemperatuur | -25~85℃ |
|---|---|
| Status | Goede gezondheid |
| Wafeltje | Kioxia |
| Verenigbaarheid | Tabletten leren |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Functie | Geheugen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | tablet-pc |
| OEM | Steun |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | 64GB Nieuwe Originele eMMC 5.1 |
|---|---|
| Productstatus | Nieuw |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Geheugen |
| Betaling | TT |
| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde IC-chips |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Productnaam | Geheugen IC-chip eMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Pakkettype | 153BGA |
| Productenstatus | Nieuw |
| Productnaam | Origineel Nieuw emmc |
|---|---|
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Laag |
| Garantie | 1 jaar |
| NAND FLASH | TLC |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Productenstatus | Nieuw |
| Capaciteit | Varieert (64GB, 128GB, enz.) |
| Formfactor | BGA 153 |