| Naam | 128 GB EMMC uitstekende stabiliteit |
|---|---|
| Sollicitatie | Ingebed moederbord |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Naam | PG -merk 64 GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Toepassing | Auto centrale besturingsscherm en multimedia -afspeelboxen |
| Controleur | KMIO |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Naam | Laag stroomverbruik EMMC 5.1 |
|---|---|
| sollicitatie | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Controleur | SMI |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 200 MB/s |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 4000 IOPS |
| Productnaam | 128 GB geïntegreerde EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Pakkettype | FBGA |
| Verenigbaar | Digitale fotoramen |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |