| Productnaam | Embedded Automotive EMMC5.1 Flash-geheugenoplossing |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Capaciteit | 8GB-512GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 4000 IOPS |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Keuze van Flash | MLC |
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 180 MB/s |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |