| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 90MB/S |
| Schrijfsnelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Gebruikt voor | MP4/phone/Speaker/Mobile Telefoon/Camera |
| Logo's | aangepaste |
| Lees Snelheid | 90MB/S |
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 90 MB/s |
|---|---|
| Gewicht | 0.4g |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| controller | SA |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Werktemperatuur | -25°C 85°C |
| Logo's | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/ |
|---|---|
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25~85℃ |
| Controleur | SA |
| Interface | SD-interface |
|---|---|
| Snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Schrijfsnelheid | tot 150 MB/s (modelafhankelijk) |
| Kaarttype | TF (TransFlash)/SD |
| Capaciteit | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB |
| Product | Mini SD-kaart met hoge duurzaamheid |
|---|---|
| Gebruik voor | GoPro-camera-GPS |
| Spaanders | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Productnaam | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | settopbox |
| Pakkettype | 153BGA |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Wafelkwaliteit | Goede sterven |
| Productnaam | Origineel Nieuw emmc |
|---|---|
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Laag |
| Garantie | 1 jaar |
| NAND FLASH | TLC |