| Vervaardiging | PG |
|---|---|
| Protocol | HS400 |
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Kleur | Zwart |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Vervaardiging | PG |
| Kleur | Zwart |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Vervaardiging | PG |
|---|---|
| Werktemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Protocol | HS400 |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 10.000 IOPS |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Productnaam | Het Geheugenspaander van EMMC IC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |