| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde chips |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Fabrikant | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 105°C |
| Garantie | 5 jaar |
| Functie | Geheugen |
| Productenstatus | Nieuw |
| Productnaam | Ingebedde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64G 128G 256G |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Functie | Geheugen |
| Pakkettype | FBGA 153 |
|---|---|
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| Wafeltje | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Spanning | 1,8V en 3,3V |
| Opstartbewerking | Ondersteunt opstartpartitie |
| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 voor Smart Home |
|---|---|
| Sollicitatie | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Productnaam | NUW-merk PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| Controleerder | SA3636 |
| pakket | BGA 153 |
| NAND | PSLC |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| Productnaam | eMMC 5.1 G2864TLCB |
|---|---|
| Spaanders | Hynix V7 |
| Bedrijfstemperatuur | 0~70℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| OEM | Steun |
| Pakkettype | BGA153 |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Typische toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten |
| Stroomverbruik | Typisch 50mA actief |
| Productnaam | PG-merk 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakket | BGA-pakket |
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Oorsprong | China |
| verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| OEM | OEM |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |