| Product Name | Embedded Automotive EMMC5.1 Flash Memory Solution |
|---|---|
| Color | Black |
| Read Speed | 330MB/s |
| Write Speed | 240MB/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Random Write Speed | Up To 4,000 IOPS |
|---|---|
| Agreement | HS400 |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Choice Of Flash | MLC |
| Package Size | 11.5mm X 13mm |
| File System | FAT32 / ExFAT |
|---|---|
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Storage Capacity | 256GB |
| Read Speed | Up To 180MB/s |
| Storage Temperature | -40°C To 85°C |