| Ürün | Güvenilir TF Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kullanım | araç kamerası, ev güvenlik kamerası |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Kapasite | 128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 180 MB/sn |
| Yazma hızı | 135 MB/sn |
| Paket | Özelleştirilmiş ambalaj |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | 0°C ila 70°C |
| Biçim | Fat32 / exfat |
| Uyumluluk | Akıllı Telefonlar, Tabletler, Kameralar, Dronlar |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| tip | SD kartı |
| Menşei | Çin |
| Paket | OEM/ODM hoş geldiniz veya varsayılan |
|---|---|
| Kullanım | Oyun kartları, kazı kazan kartı vb. |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30 |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Sınıf Seviyesi | C10 |
|---|---|
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Aplicatiuon | Akıllı telefon, kamera, tablet PC |
| Hafıza Kartı Adı | Yüksek hızlı SD kartlar |
| Renk | özelleştirilmiş veya varsayılan olarak tamamen siyah |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Renk | siyah merkez, mavi merkez, gri merkez |
| Yazma hızı | 150 MB/s'ye kadar |
| Gofret | SK Hynix/Kioksi |
| Kapasite | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Malzeme | Plastik |
| Biçim | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kullanım | telefon, kamera vb. |
| paketleme | Perakende paketi |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| Renk | Siyah, mavi, kırmızı, vb. |
|---|---|
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30, A2 |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| paket | Varsayılan veya perakende blister |