| Adı | Orijinal TF/ Mini SD Kartı |
|---|---|
| Logo | özel |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -25°C-85°C |
| Kapasite | 8GB - 1TB |
|---|---|
| köken | Çin |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 256 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Kontrolör | SA |
|---|---|
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Ağırlık | 0.4g |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Adı | 128GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| İsim | Endüstriyel Tf SD Kart |
|---|---|
| Kapasite | 32GB/64GB/128GB/256GB |
| Renk | Mavi, Siyah veya Özelleştirilebilir |
| Paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 160MB/S |
| İsim | Endüstriyel sınıf hafıza kartı |
|---|---|
| Kapasite | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Renk | Mavi, Siyah veya Özelleştirilebilir |
| paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 90MB/Sn |
| Ağırlık | 0.4g |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Kontrolör | SA |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Boyutları | 15mm x 11mm x 1mm |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |