| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Uyumluluk | POS makinesi anakartları |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Ürün adı | Flash Bellek Gömülü eMMC |
|---|---|
| Oem | Hoş geldin |
| Kapasite seçenekleri | 64GB, 128GB, 256GB |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Durum | Yeni / İyi Sağlık |
| Ürün Adı | EMMC 5.1 Flaş Bellek |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Kapasite | 256 GB'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Ürün Adı | EMMC 153BGA IC Bellek |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~70°C |
| Garanti | 1 Yıl |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ürün durumu | Yeni |
| Kapasite | Değişir (64GB, 128GB, vb.) |
| Form faktörü | BGA 153 |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | set üstü kutu |
| Paket Türü | 153BGA |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Gofret Sınıfı | İyi Öl |
| İsim | Endüstriyel eMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Oem | Destek |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| İsim | Yüksek hızlı EMMC5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Ürün | EMMC |
| Hafıza | Flaş |
| Ürün Adı | PG Markası eMMC 5.1 |
|---|---|
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Hafıza |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |