| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας | Κατηγορία 10 / U3/ A2 |
| Ταχύτητα γραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
| Οστια | Κιοξία |
| Δυνατότητα | 256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Μέγεθος | 15mm X 11mm X 1mm |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |