| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Productname | Industrial Grade TF Card |
|---|---|
| Speed Class | Class 10 / U3/ A2 |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Wafer | KIOXIA |
| Capacity | 256GB |
|---|---|
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
| File System | FAT32/exFAT |