| Nazwa produktu | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Produkt | Pamięć flash EMMC |
|---|---|
| Aplikacja | System ADAS w samochodzie |
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikat | AEC-Q100, ROHS |
| Pojemność | 8 GB-256 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Pojemność | 64 GB |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃/-45℃~+105℃ |
| Technologia flash | 3D NAND |
|---|---|
| Aplikacje | Smartfony, tablety, urządzenia IoT, systemy wbudowane |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Typ mocowania | Standard |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |