| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| کیفیت | 100% اورجینال |
| مواد | پلاستیک |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بسته بندی | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| مواد | پلاستیک |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| برای | MP4/میکروفون/بلندگو/تلفن همراه/دوربین |
| لوگو | سفارشی |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 128 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا سفارشی |
| بسته بندی | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| مواد | پلاستیک |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| استفاده شده برای | MP4/تلفن/بلندگو/تلفن همراه/دوربین |
|---|---|
| نام کارت حافظه | کارت های SD با سرعت بالا |
| آداپتور کارت Tf | می تواند با کارت SD باشد |
| سرعت خواندن | تا 100 مگابایت بر ثانیه |
| سطح کلاس | C10 |
| سازگاری | گوشی های هوشمند، تبلت ها، دوربین ها، هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| استفاده | کارت بازی، کارت خراش و غیره |
| سطح کلاس | C10 |
| استفاده کنید برای | دوربین/DVR |
| OEM | پشتیبانی کنید |
| محصول | کارت حافظه SD |
|---|---|
| استفاده کنید برای | دوربین دوربین مدار بسته |
| تراشه ها | hynix V7 |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| رنگ | سفارشی |