| Product Name | Memory IC Chip EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Capacity | 64GB To 256GB |
| Packeage Type | 153BGA |
| Products Status | New |
| Product Name | Original New Emmc |
|---|---|
| Capacity | Typically Ranges From 64GB To 256GB |
| Feature | Low |
| Warranty | 1 Year |
| Nand Flash | TLC |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded IC Chips |
|---|---|
| Use Case | Learning Tablets |
| Quality | New |
| Package Type | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Memory | Flash |
|---|---|
| Color | Black |
| Products Status | New |
| Capacity | Varies (64GB, 128GB,etc) |
| Formfactor | BGA 153 |