| Ürün Adı | Bellek IC Çipi eMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Paket Türü | 153BGA |
| Ürün durumu | Yeni |
| Ürün adı | Orijinal Yeni emmc |
|---|---|
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Özellik | Düşük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Nand flaş | TLC |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 Gömülü IC Yongaları |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Kalite | Yeni |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ürün durumu | Yeni |
| Kapasite | Değişir (64GB, 128GB, vb.) |
| Form faktörü | BGA 153 |