| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Gebruikt voor | MP4/phone/Speaker/Mobile Telefoon/Camera |
| Logo's | aangepaste |
| Lees Snelheid | 90MB/S |
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 90MB/S |
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 128 GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 90MB/S |
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 90MB/S |
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Gebruikt voor | MP4/telefoon/luidspreker/mobiele telefoon/camera |
|---|---|
| Geheugenkaartnaam | SD-kaarten met hoge snelheid |
| Tf-kaartadapter | Kan met SD-kaart |
| Lees snelheid | Tot 100 MB/s |
| Klasse niveau | C10 |
| Verenigbaarheid | Smartphones, tablets, camera's, drones |
|---|---|
| Gebruik | speelkaarten, kraskaart enz |
| Klasse niveau | C10 |
| Gebruik voor | Camera/DVR |
| OEM | Steun |
| Product | SD-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | CCTV-camera |
| Spaanders | Hynix V7 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |