| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | geheel zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goede, originele kaart. |
| Materiaal | Plastic |
| Naam | 4K camera geheugenkaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Naam | Oorspronkelijke geheugenkaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Sleutelwoorden | geheugen SD-TF-kaart 100% ware capaciteit |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Naam | geheugenkaart van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Kleur | Bule, zwart of aanpasbaar |
| pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 90MB/S |
| Naam | Industriële geheugenkaart van merk PG |
|---|---|
| CapacityPG-geheugenkaart van industriële kwaliteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Naam | Aangepaste geheugenkaart |
|---|---|
| WAFELTJE | SK HYNIX |
| OEM-logo | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Productnaam | Industriële geheugenkaart die bestand is tegen hoge temperaturen |
|---|---|
| Klas | C10 |
| Meester | SA |
| Wafeltje | Kioxia 9T25 |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Naam | U3 geheugenkaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| Kwaliteit | Gezondheid |
| Merken | PG |
| Naam | geheugenkaart van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Wafeltje | Kioxia |
| Sollicitatie | automobiel gegevensregistreertoestel |
| Garantie | 3 jaar |
| Naam | Industriële geheugenkaart van merk PG |
|---|---|
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| CapacityPG-geheugenkaart van industriële kwaliteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Kleur | Aanpasbaar |