| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
|---|---|
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Productstatus | Nieuw |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| pakket | Standaard of winkelblister |
| Capaciteit | 128GB / 256GB / 512GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Herkomst | China |
|---|---|
| Type | TF-kaart |
| klassenniveau | C10 |
| Video snelheidsklasse | V30 |
| UHS-niveau | U3 |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Naam | Klasse 10 snelheid TF-kaart |
|---|---|
| Tipe opslag | Flashgeheugen |
| Logo's | Op maat |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| naam | Mini TF-kaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Interface | SD zes.1 |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Kleur | zwarte douane |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10, U3 |
| Storagecapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Gebruik | telefoon, camera, enz. |
|---|---|
| Schrijf snelheid | 50 MB/s |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Verpakking | Kleinhandelspakket |
| productstatus | Nieuw |